Kapat

Samsung Galaxy Note 8 Ön Satış Rekorlarını Note 7 Felaketine Rağmen Kırdı

Anasayfa
Uncategorized Samsung Galaxy Note 8 Ön Satış Rekorlarını Note 7 Felaketine Rağmen Kırdı
Samsung Galaxy Note 8 Ön Satış Rekorlarını Note 7 Felaketine Rağmen Kırdı
 
    Samsung’un Note serisi geçen seneki Note 7 felaketine rağmen hala iyi gidiyor. Geçen sene birçok defa Note 7’ler batarya patlamalarından dolayı geri çağrılmıştı. Şirket bugünlerde önceki senelere göre daha fazla Amerikalı müşterinin ön sipariş verdiğini açıkladı.
        
    Note 8 ön siparişleri 24 ağustos’ta yayınlandı, ve bu cihaz Samsung’un 930 dolardan başlayan en pahalı telefonu. Bu fiyat oldukça fazla, bu yüzden Samsung fiyat etiketini bazı ön satış teklifleriyle dengelemeyi düşündü. 24 Eylül’den önceki ön satışlar Gear 360 kamera veya kablosuz şarj aracı için uygun bir seçim, ve Note 7 sahiplerine eğer Note 8 ile takas etmek istedilerse abartılı bir indirim teklif edildi. T-mobile gibi operatörlerin kendi pazarlığını yapması gerekti, dolayısıyla müşteriler yeni hat ve ikinci Note 8 için tam indirim elde etmek için kaydoldular.
        Samsung tam olarak ne kadar Note 8 ön siparişi aldığını belirtmedi, fakat popüler birçok Note 7’lerin durumu kötüye gitmesinden değerlendirildi. Görünüyor ki patlama olayları ve ücreti yüzünden Samsung’un hayranları Note 8 serisinden vazgeçmedi. Samsung henüz ne kadar Note 8 ön siparişinin bu yılın başından itibaren S8 ve s8+ başlatıcıları ile karşılaştırması hakkında yorum yapmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir