Kapat

PlayStation VR Artık Türkiye’de!!!

Anasayfa
Uncategorized PlayStation VR Artık Türkiye’de!!!
PlayStation VR Artık Türkiye’de!!!

Gözlerin bebeği PlayStation VR Türkiye satışları başlıyor. Peki satış fiyatı ne kadar olacak?

playstation vr ile ilgili görsel sonucu


PlayStation VR meraklıları Sony sizin için muhteşemleri başarmış gibi gözüküyor. Türkiye’de satışları başlayan cihazın satış fayatı da belli oldu.


Oyun konsolundaki gerçekliği arttırmak için piyasaya sürülen bu cihaz size muhteşem oyun deneyimi suncak.
Özellikleri
5,7 inç OLED ekran
Hiper gerçeklikte 3D ortamların özel bir OLED ekranla yaşam buluşunu izleyin.
360 derece görüş
Hangi yöne dönerseniz dönün, PS VR 360 derece görüş özelliği, kesintisiz görüş alanı sayesinde sizi yaşayan, nefes alan bir dünyanın parçası yapar.
Saniyede 120 kare
Yumuşak görsellerle bir araya gelen süper düşük gecikme sizi inanılmaz biçimde içine alacak bir oyun dünyası oluşturur.
3D ses
Yukarıdan, aşağıdan ve her yerden gelen seslerin yönünü ve mesafesini doğru bir şekilde algılayabilmenizi sağlayan en ileri 3D ses özelliğiyle seste yeni bir boyutu keşfedin.
Dahili mikrofon
Çevrimiçi arkadaşlarınızla sohbet edin, oyun içi taktikleri tartışın ve gözlüğün entegre mikrofonuyla çevrenizdeki sanal dünya algısını güçlendirin.
PlayStation Camera
İkili lenslere ve 3D derinlik sensörlerine sahip PlayStation Camera, nerede olursanız olun gözlüğün, PlayStation Move kontrol cihazının ve DUALSHOCK 4 ışıklı çubuğun konumunu takip ederek her zaman VR oyun dünyasının merkezinde olmanızı sağlar.
Hassas takip
PlayStation Camera, PS VR gözlüğünün önüne, arkasına ve yanlarına yerleştirilmiş dokuz LED’i takip ederek odanın neresinde olursanız olun oyun dünyasında kesin doğruluk sağlar.

DUALSHOCK 4
Sevdiğiniz PS4 hassas kontrolü, PS VR ile yeni bir boyut kazanıyor; her oyun DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazıyla uyumludur; bununla birlikte, oyun içi hareketi daha da geliştirmek için ışıklı çubuk sürekli olarak takip edilir.
Türkiye Fiyatı
Oyun konsollarındaki sanal gerçekliği geliştirmek amacıyla üretilen PlayStation VR, Türkiye satış fiyatı belirlendi. Türkiye’de resmi olarak satışına 24 ocak tarihinde başlanacak olan PlayStation VR’ın  fiyatı 1,699 TL olarak belirlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir