Kapat

NVIDIA G-SYNC, 4K, 120Hz, HDR, SHIELD Dahili Monitörü ve Çok Daha Fazlası

Anasayfa
Uncategorized NVIDIA G-SYNC, 4K, 120Hz, HDR, SHIELD Dahili Monitörü ve Çok Daha Fazlası
NVIDIA G-SYNC, 4K, 120Hz, HDR, SHIELD Dahili Monitörü ve Çok Daha Fazlası

Nvidia, bugün CES’de Büyük Format Oyun Gösterimleri (BFGDs) olarak adlandırdığı görüntüyü açıklıyor.

CES 2018 başlamak üzere. Dünyanın en iyi ve en parlak ürünlerinin, evinize ekleyeceğiniz ürünleri ve konseptleri göstermek için geldiği en büyük teknoloji vitrini. Ve her zaman olduğu gibi, TV’ler gösteri alanındaki en popüler araç olacak ve yüzlerce büyük ekran TV oyun salonu veya oturma odanızda uzay için yarışıyor olacak. 
Nvidia, bugün CES'de Büyük Format Oyun Gösterimleri (BFGDs) olarak adlandırdığı görüntüyü açıklıyor.

Ancak bir PC’de oynuyorsanız, hızlı kelime özelikleri ve parlak teknolojisi sizi cezbedebilir.Büyük ekran görüntüleyicilerinin hiçbirinde yüksek yenileme oranı, düşük gecikme süresi ve PC’ye uyarlanmış HDR’den yoksun olarak hak ettiğiniz mükemmel deneyimi yaşayacaksınız , ve G-SYNC değişken yenileme hızı teknolojisi ile hayallerinize dokunabileceksiniz.

Şimdi, tüm bu özelliklere sahip bir ekran ve daha fazlasına göz atalım. Büyük Format Oyun Göstergesi (BFGD). Bu, son 4K PC oyun deneyimini arayan meraklı oyuncular için özel olarak tasarlanmış dünyanın ilk büyük bilgisayar oyun ekranıdır.

Bu sene ACER, ASUS ve HP’den gelen ilk BFGD’ler 65 inç, 120Hz’de 4K’de çalışıyor, G-SYNC teknolojisi, 1000 nit pik parlaklıklı HDR’ye ve entegreye sahip, ve de bir NVIDIA SHIELD’ye sahiptir . Böylece Netflix’e anında erişebilirsiniz. , 4K’da Amazon Video ve YouTube, NVIDIA GameStream, Android oyunları ve uygulamaları ve çok daha fazlası içerisinde mevcuttur.

Bunu başarmak için, öncü panel üreticisi AU Optronics ile yıldırım hızlı yanıt süreleri ile 4K ve 3440×1440 G-SYNC HDR ekranlar, 1000 nit pik parlaklığıyla PC tarafından optimize edilmiş HDR ve tam dizi aydınlatmaları mükemmel iki yıl boyunca çalışılmıştı. , Quantum Dot Enhancement Films ve DCI-P3 sinema kalitesinde renk komutları da vardır. Ve şimdi, BFGD’ler için, tüm bu özelliklere sahip bir 65 “4K 120Hz G-SYNC HDR paneli ve mutlak en iyi büyük ekranlı PC oyun deneyimi için doğrudan dizayn edilen tam bir dizi ekranı oluşturuldu.

Uygulamada, tüm bu teknoloji tabancanızın düşmana baktığında PUBG’de hemen ateş etmesini sağlamaktayken; bu hareket açık ve bulanıklık içermez; oynarken hiçbir yırtılma veya donuklama söz konusu değildir ve gösterilen eylem en üst düzeyde ayrıntılı olarak gerçekleştirilir. Uygun bir güçlü grafik kartı ile oynarken ve HDR özellikli en iyi sınıf teknoloji ile oynamaktayken, PC ekranlarında şimdiye kadar görülmüş en net, en parlak, en canlı HDR deneyimini almanızı sağlar. Dahası, BFGD’ler, en akıcı ve duyarlı büyük ekran oyun deneyimi için, bir PC oyun monitörü gibi ultra düşük giriş gecikmesine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir