Kapat

iPhone X Ekran Sorunu Hakkında Açıklama

Anasayfa
Uncategorized iPhone X Ekran Sorunu Hakkında Açıklama
iPhone X Ekran Sorunu Hakkında Açıklama

Yeni iPhone X sahipleri, soğuk havalarda cihazın ekranının çalışmadığını bildirdi. Reddit’teki bir konu Apple’ın yeni amiral gemisinin alıcıları tarafından bildiriliyor.

Yeni iPhone sahipleri soğuk havalarda ekranın tepki vermesi konusunda sorunlar yaşadılar, Apple şu anda konuya çözüm aradığını söyledi. Apple’a göre konu gelecekteki bir yazılım güncellemesinde çözülecektir. Aşağıdaki Apple’dan resmi bir açıklamayı görebilirsiniz.

“Soğuk bir çevrede hızlı bir değişim sonrasında iPhone X ekranının dokunmaya geçici olarak tepkisiz kalacağı durumların farkındayız. Birkaç saniye sonra ekran yine tamamen duyarlı hale gelecektir. Bu, gelecek olan bir yazılım güncellemesinde ele alınacak. “

Görünüşe göre bu sayı, soğuk havalarda sadece bazı ahizeleri etkilemektedir. Diğer sahipler cihazı benzer sıcaklıklarda kullandılar ve ekranla ilgili bir sorun yaşamadılar. Yazılım güncellemesinin ne zaman başlayacağına dair henüz bir ayrıntı yok.

Apple’ın iOS 11.2 yazılım güncellemesini yayınlayacak. Bu güncelleme geldiğinde ekranın düzeltilme olasılığı var. Daha fazla bilgi edinirsek sizi bilgilendireceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir