Kapat

Instagram, Yeni Remix Fotoğraflar Özelliği İle Geliyor

Anasayfa
Uncategorized Instagram, Yeni Remix Fotoğraflar Özelliği İle Geliyor
Instagram, Yeni Remix Fotoğraflar Özelliği İle Geliyor


Instagram, yeni Remix fotoğraf özelliği lansmanını duyurdu. Arkadaşlarınızdan biri size bir fotoğraf gönderdiğinde, yeniden oluşturup geri ona gönderebilirsiniz.
Remix Fotoğraf özelliği, yukarıdaki resimler gibi fotoğrafları düzenlemenizi, yeniden boyutlandırmanızı ve mevcut fotoğrafları eklemenizi sağlar.
Bir arkadaşınızdan bir fotoğraf mesajını görüntülerken, alt taraftaki kamera simgesine dokunup bir cevap oluşturun. Yanıtınız, yanıtladığınıza dair bir çıkarma içerecektir. Taşıyabilir ve yeniden boyutlandırabilirsiniz ve çıkartmalar, metin ve çizimlerle süsleyebilirsiniz. Görüşmelerinizi eğlenceli hale getirmek için Remix yapabilirsiniz.
Arkadaşlarınızın yalnızca bir kez görmesini istediğiniz iletiler için “Bir Görünüm” seçin. Her şey için, “Tekrara İzin Ver” i seçin, böylece arkadaşlarınız mesajlarınızı görüntülemek için daha fazla zamanları olacaktır. “Tekrara izin ver” ile gönderilen fotoğraflar ve videolar otomatik olarak döngü olarak açılır ve arkadaşlarınız gönderiyi duraklatması için uzun dokunması gerekir.
Daha fazla bilgiyi Instangram’ın sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir