Kapat

General Electric’in Yeni Akıllı Aydınlatma Cihazları

Anasayfa
Uncategorized General Electric’in Yeni Akıllı Aydınlatma Cihazları
General Electric’in Yeni Akıllı Aydınlatma Cihazları
“Akıllı ev” sistemleri hız kazanıyor ancak şu an sesle çalışan cihazların birçoğu, Amazon’un Alexa, Google Assistan veya Apple’ın HomeKit (Siri ile) olmak üzere belirli cihazlarla çalışıyor. Bugün, şirket tarafından sistemlerin nasıl çalışacağı hakkında rapor ve yeni Wi-Fi özellikli tavan ışıkları ve duvar anahtarları açıklandı.

GE’nin cihazlarının, üçünden birinin neticesiz ses kontrollü cihazlarının geleceğimizi değiştirebileceğine inanıyoruz.

Tavan aydınlatması, bir odanın ana aydınlatma kaynağı olmaya yöneliktir ve aydınlatmanın parlaklığını veya sıcaklığını değiştirerek müzik dinlemeye kadar her şeyi yapabilirsiniz.

Bu bakımdan, tavan ışığıyla aynı işlevlere sahip olan GE’nin ışık anahtarı ile de müzik dinleyebilirsiniz; hareket, nem ve sıcaklık için de sensörler bulun

Yolu aydınlatmak


Her iki ürün de geliştirme aşamasındadır – HomeKit desteği henüz tam olarak uygulanmamaktadır – bu yüzden muhtemelen birkaç ay boyunca satışda olmayacak.

GE, fiyatlandırma hakkında herhangi bir bilgi vermedi, ancak gösteride de açıklanacak olması muhtemel. 150 dolara satılan GE Sol lambasının önceki C modelinden yola çıkarak bu ürünün de ucuz olmayacağı yönündeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir