Kapat

Game Of Thrones 8. Sezon Senaryosu Sızdırıldı!

Anasayfa
Uncategorized Game Of Thrones 8. Sezon Senaryosu Sızdırıldı!
Game Of Thrones 8. Sezon Senaryosu Sızdırıldı!

Game Of Thrones’un 7. sezonunun senaryosu sızdırılmıştı. HBO’nun peşini bırakmayan korsanlar şimdi de 8. Sezon 1. Bölümün senaryosunu sızdırdılar. Ben de sizler için, Reddit’ten aldığım bilgiler doğrultusunda 8. Sezon 1. Bölümün senaryosunu hazırladım.

Yazı bu kısımdan sonra spoiler içerir!

İLK SAHNE

  • Night King’in Castle Black’e saldırısının sonrası. Tormund ve Gendry saldırıdan kaçmayı başarıyorlar fakat Lord Beric Dondarrion White Walkerlarla savaşmak için geride kalıyor. Edd ise White Walker tarafından bıçaklanarak öldürülüyor. Tormund ve Gendry Winterfell’e doğru yol alırken arka planda yanan Castle Black’i görürüz.
  • Daenerys, Jon, Tyrion, Davos, Jorah, Brienne, Podrick, Tazı, Missandei, Varys ve Theon Winterfell’e varır. Davos kalenin Jon ile birlikte ayrıldıklarından beri daha soğuk ve karanlık olduğunu söylüyor. İlk olarak Jon ve Arya bir araya geliyor. Daenerys Sansa ile bluşuyor ve Sansa Daenerys ve Jon arasında aşk olup olmadığını soruyor. Daenerys net bir cevap vermiyor. Sansa Jon’un Winterfell’e Daenerys ile gelmesinden mutlu değilmiş gibi gözüküyor. Jon bundan haberdar oluyor ve onunla konuşuyor. Sansa Serçeparmak’ın ölümünden ve daima arkalarından iş çevirip onlara ihanet ettiğinden bahsediyor. Cercei ile birlikte çalışmanın aptalca bir plan olduğunu söylüyor.

  • Arya ve Tazı da birbirleriyle konuşuyorlar. Arya Tazı’ya, onu öldürmeden bıraktığı için pişman olmadığını söylüyor. Tazı ise cevap olarak Arya’nın onu tam burada öldürmesi gerektiğini söylüyor, özellikle Sur’un ardında gördüğü şeylerden sonra.

  • Euron Greyjoy Kralın Şehrine Altın Mürettebat ile geri dönüyor ve Taht odasında Altın Mürettebatın komutanıyla birlikte Cercei ile buluşuyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir