Kapat

Bu Kickstarter projesi, günlük kullandığınız şeyleri akıllı cihazlara dönüştürmenizi sağlayacak!

Anasayfa
Uncategorized Bu Kickstarter projesi, günlük kullandığınız şeyleri akıllı cihazlara dönüştürmenizi sağlayacak!
Bu Kickstarter projesi, günlük kullandığınız şeyleri akıllı cihazlara dönüştürmenizi sağlayacak!

Akıllı cihazlar aldı başını gidiyor. Ve tabi kide artık günlük hayatta kullanılan nesnelerin de akıllı olacağı duruma gelmiş bulunmaktayız.

Bir Kickstarter projesi, günlük objeleri akıllı nesneler haline getirerek akıllı modern yaşamı basitleştirmeyi amaçlıyor: Gerçekten kişiselleştirilmiş otomasyon için hemen hemen her nesneyi akıllı bir cihaza dönüştürebilen akıllı kablosuz sensör olan CliQ ile tanışın .

CliQ küçücük ama çok güçlü bir icattır. Daha önce yaptığınız manuel işlerin hepsi bunun sayesinde otomatikleşecek. Bu küçük cihaz sadece tuş değil, nesnenin nasıl kullanıldığına bağlı olarak dört farklı yolla otomatik eylemler tetiklemek için hareket algılama teknolojisi kullanıyor. CliQ’nun sınırsız esnekliği çevrenizi kontrol etmenizi ve hayatınızı kolaylaştırmanızı sağlıyor: Bu cihaz sayesinde aracınızdan indiğinde ışıkları kendisi kapatır, araç sürüşe başladığında müzik dinletir , bisikletin çalındığı zaman sizi uyarır ve bunlar gibi daha nice kullanım alanlarını sunmaktadır. 

Unutkan bir kişiliğiniz varsa ( Benim gibi :D) , CliQ sizin için en ideali olabilir çünkü hatırlatıcıları ayarlayabilir, önemli olan şeyleri koruyabilirsiniz. Satış 2018 yılında başlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir