Kapat

Apple İphone 6 Plusların Ekranlarını Onaracak

Anasayfa
Uncategorized Apple İphone 6 Plusların Ekranlarını Onaracak
Apple İphone 6 Plusların Ekranlarını Onaracak

 

Apple, ekranının dokunmatik özelliğinde sorunu olanlar iPhone 6 Plus’ları onarmaya başlıyor!
Apple, dokunmatik ekranlarında bazı sorunlar yaşanmaya başlanan iPhone 6 Plus’a el atacağını duyurdu. 
Kullanıcıların titrek ekran ya da dokunmaya karşı tepkisiz kalan ekranlara dair şikayetlerini dikkate alan firma bu sorunun yaşandığı iPhone’lar için resmi bir tamir programı sunuyor.
Programın duyurusunu geçtiğimiz Perşembe günü yapan Cupertinolu firma, titreşen ya da Çoklu Dokunma sorunları yaşayan iPhone 6 Plus’daki bu durumun büyük bir çoğunlukla sert bir yüzeye birçok defa düşmüş olmasından ve cihazın bunun ardından daha fazla baskıya maruz kalmasından kaynaklandığını belirtti.
Firma bu şekilde düşürülmüş telefonlar hakkında bir şey yapamayacağını ifade etse de, bu semptomları gösteren çalışan cihazlar için 149 dolar gibi bir tamir bedeli talep ediyor. Apple ayrıca, halihazırda bir tamir ücreti ödemiş kullanıcılar için de gereken durumlarda geri ödemenin ayarlanması için bizzat kendisinin ya da yetkilendirilmiş hizmet sağlayıcı firmanın kullanıcılarla iletişime geçeceğini ifade ediyor.
Touch Disease tamiri için ödeme yaptıysanız ve sizinle halen iletişime geçilmemişse, Apple’la onun Destek kanalı üzerinden iletişime geçmeniz mümkün.
Program sadece İphone 6 plus İçin geçerli olacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir