Kapat

Akıllı Telefon Kontrollü Anlık 4K Kameralı Dron

Anasayfa
Uncategorized Akıllı Telefon Kontrollü Anlık 4K Kameralı Dron
Akıllı Telefon Kontrollü Anlık 4K Kameralı Dron

Moment Drone Indiegogo tarafından bu ay otomatik takip teknolojisi ve görüntü sabitleme ile birlikte gelen ultra taşınabilir katlanabilir 4K kameralı drone piyasada. Süper kaliteli, profesyonel çekimler yapabileceğiniz bir üründür.

Sadece 400 gram ağırlığındaki mini akıllı drone ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz; Bu cihazın otomatik takip, akıllı telefon kontrolü, otomatik dönüş fonksiyonu ve 15 dakikalık uçuş süresi gibi özellikleri mevcuttur

Özellikler. :

– Moment drone yeterli GPS sinyali ile otomatik olarak başlangıç noktasına dönebilir. Pil çok düşük olursa bağlantı kaybolur veya Return to Home (RTH) düğmesine basarsanız, geri çağırma özelliği aktif olur.

– Uzlaşmaz uçuş süresi: Moment tamamen şarj edilmiş bir batarya ile 15 dakikaya kadar bir uçuş süresine sahiptir ve bu da drone kategorisinde en iyisi diyebiliriz.

– Avucunda bile kolay kalkış ve iniş: Diğer dronelardan farklı olarak, Moment Hava Kamerası muhafaza koruyucusuna sahiptir. Güvenli bir şekilde elinizle tutabilir ve serbest bırakabilirsiniz, hem iç hem de dış mekanlarda kullanım için mükemmeldir.

– Kolay taşınır: Sadece 400 gr ağırlığında olan Moment, çantanıza kolayca sığabilen bir tablet boyutuna katlanabilir.

             

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir