Yükleniyor...

iPhone İçin Whatsapp Son Görülme Kapatma

WhatsApp, iPhone için App Store'un en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biridir. 

Her versiyonda, performansının iyileştirilmesi ve birçok yeni özellik ile sunulan bir mesajlaşma uygulamasıdır.

WhatsApp'a en son giriş yaptığınızda "Son çevrimiçi" bilgisini kapatabilirsiniz ve WhatsApp'ın bu özelliği, zaman içinde en çok kullanılanlardan biri haline geldi, çünkü kişilerinize ne zaman aktif olduğunuzu göstermemiş oluyorsunuz. Bu şekilde, arkadaşlarınızla sohbet etmenize rağmen, en son ne zaman çevrimiçi olduğunuzu göremezler. Ancak, hesaba katılması gereken önemli iki nokta vardır: WhatsApp'ta çevrimiçi olduğunuzda kişilerinizin çevrimiçi olduğunu göremezsiniz. ikincisi ise, çevrimiçi olduğunuz zaman, tüm kişileriniz Çevrimiçi olduğunuzu görebilir.

iPhone İçin WhatsApp'da Son Görülme Nasıl Gizlenir?

iPhone için WhatsApp'da Son Görülme Devre Dışı bırakmak için adımlar:

  • WhatsApp uygulamasını açın ve Ayarlar simgesine dokunun (uygulamanın en sağ alt köşesinde bulunabilir). 
  • "Hesap" seçeneğini seçiniz ve ardından "Gizlilik" seçeneğini seçmeniz gerekiyor.

"Son Görülme" seçeneğini göreceksiniz, ve isteğinize göre etkinleştirip, devre dışı bırakabilirsiniz. Varsayılan olarak, bu seçenek "Herkes" olarak ayarlanmıştır, bu son aktif durumunuzu başkalarına da gösterir. WhatsApp'ın en son görülmesini herkese görünmemesini sağlamak için, "Kimse" olarak değiştirin, bu Son görülmeyi WhatsApp'da kimseye göstermeyecek ve gizli olacaksınız.

iPhone İçin Whatsapp Son Görülme Kapatma iPhone İçin Whatsapp Son Görülme Kapatma Reviewed by Yakup Topcu on 10/29/2018 12:23:00 ÖÖ Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal