Yükleniyor...

Google Haritalar'dan, Yepyeni Bir Özellik!

Google, Google Haritalar'a yeni bir özellik getirdiğini duyurdu.

Google Haritalar'dan, Yepyeni Bir Özellik!

Haritalar'da ki bu yeni özellik, beğendiğiniz işleri ve yerleri takip etmenize olanak sağlayacak. Takip ettiğiniz bu yerlerden haberler, teklifler ve daha fazlasını anlık olarak sizlere aktarılacak.

En sevdiğiniz mağazanın satış kampanyalarını takip edebilirsiniz. Google Haritalar’da 150 milyondan fazla yer ve gidilecek yerleri arayan milyonlarca kişi ile, yepyeni güncellemeler mevcut. Bu sayede, ilgilendiğiniz yerlere ayak uydurabilmeniz ve yeni açılacak olan yerleri öğrenmeniz daha da kolaylaşacak.

Android için Google Haritalar'ı kullananlar artık uygulamayı doğrudan doğruya takip edebilir. Şimdi dışarı çıkınca, sevdiğin kahve dükkanını ya da girmeyi düşündüğün kıyafet mağazasını ara ve “Takip Et” düğmesine tıkla. Yerleri takip ettikten sonra, etkinlikler (haberler, teklifler ve diğer güncellemeler gibi) haberler Sizin için sekmesinde görünecektir. (Zamanla güncelleme gelecektir. Türiye için güncellemeler bekleniyor.)

Google Haritalar’ın yeni sürümü hakkında daha fazla bilgiyi Google’da bulabilirsiniz.

Google Haritalar'dan, Yepyeni Bir Özellik! Google Haritalar'dan, Yepyeni Bir Özellik! Reviewed by Yakup Topcu on 10/28/2018 12:07:00 ÖÖ Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal