Yükleniyor...

English

Ferrari Monza SP1 ve SP2, Paris Otomobil Fuarında

Ferrari Monza SP1 ve SP2 geçtiğimiz ay resmi olarak piyasaya sürüldü ve şimdi Ferrari otomobiller hakkında daha fazla ayrıntıyı sunuyor.

Ferrari, bu yıl yeni Ferrari Monza SP1 ve SP2 modellerini Paris Motor Show'da gösteriyor, otomobiller bir V12 ile çalışıyor ve etkileyici bir performans sergiliyor.

Ferrari Monza SP1 ve SP2, yeni bir konseptin öncüsü oldu. Yeni bir konsept olan 'Icona' (Icon) olarak bilinen firma, şirket tarihinin en etkileyici otomobillerinin bir leitmotifini müşterileri için özel bir sınırlı seri otomobiller segmenti oluşturmak için kullanacak. Amaç, teknolojik olarak gelişmiş bileşenler ve sürekli yeniliklerle mümkün olan en yüksek performans ile zamansız bir stili yeniden yorumlamak için modern bir estetiğin kullanılmasıdır.Yeni Ferrari Monza SP1 ve SP2 ile ilgili daha fazla bilgi için Ferrari'nin sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ferrari Monza SP1 ve SP2, Paris Otomobil Fuarında Ferrari Monza SP1 ve SP2, Paris Otomobil Fuarında Reviewed by Yakup Topcu on Ekim 03, 2018 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal