Yükleniyor...

English

Witcher TV Dizisi Geralt Henry Cavill Tarafından Oynanacak


Netflix, Henry Cavill'in planlı filmin yerini alacak olan yeni Witcher TV dizisindeki ikonik Geralt rolünü üstleneceğini ve Andrzej Sapkowski'nin romanlarını ve Witcher macera oyunları CD Projekt Red serisini temel aldığını açıkladı. Henry Cavill, şu anda tiyatrolarda bulunan Mission Impossible Fallout filminde yer aldı.
Alik Sakharov, Charlotte Brändström ve Alex Garcia Lopez diziyi yönetmen Lauren Schmidt Hissrich'ten yönetiyor. “Henry Cavill, Andrzej Sapkowski'nin Rivia Cadısı Geralt'ına dair fantastik kısa öyküler ve romanlar serisinin büyük bir hayranı. Henry, bugüne kadarki en yüksek bütçeli Superman filmi olan Man of Steel'de “Clark Kent / Superman” ın ikili rolüyle ve Batman / Superman: Adalet ve Adalet Ligi'nde rol aldı. Monte Cristo'nun sayısı. Kredileri arasında Altın Küre adayı “The Tudors”; Nasıl uygun görürsen; Ölümsüzler; Günün Soğuk Işıkları ve UNCLE Gelen Adam Yaklaşırken, o yönetmen David Raymond için Sir Ben Kingsley ve Stanley Tucci ile birlikte Nomis'te yıldızlar açtı. Henry, kardeşi Charlie Cavill ve Ben Blankenship ile birlikte Promethean Productions'ı kurdu.

Witcher TV Dizisi Geralt Henry Cavill Tarafından Oynanacak Witcher TV Dizisi Geralt Henry Cavill Tarafından Oynanacak Reviewed by Yakup Topcu on Eylül 06, 2018 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal