Yükleniyor...

English

Teknoloji Ve Uzay Festivali Teknofest'e Son 13 Gün


Türkiye'nin ilk havacılık, uzay ve teknoloji festivali Teknofest İstanbul'un yarışmalar ve etkinliklerle dolu renkli ve bir o kadar da eğlenceli olacağı festivalinin etkinlik haritasıyla birlikte sizlerle.

Türkiye Teknoloji Takımı (T3 Vakfı) ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Teknofest'in resmi sosyal medya hesabından paylaşılan mesajda, "Herkesi, geleceğin teknolojilerinin doğduğu yere bekliyoruz." ifadelerine yer verildi.20-23 Eylül tarihleri arasında İstanbul Yeni Havalimanı'nda gerçekleşecek festivalle ilgili tüm detayları resmi sitesinden bulabilir ve online kayıt olabilirsiniz.

İstanbul içi ve İstanbul dışı ziyaretçisinin çok fazla olması beklenen bu etkinliği kaçırmamanız konusunda sizleri uyarıyoruz. Açılış gününe özel haberlerle tüm detayları sizlere sunacağız. Takipte kalın.


Detaylı bilgi için: www.teknofestistanbul.org

Teknoloji Ve Uzay Festivali Teknofest'e Son 13 Gün Teknoloji Ve Uzay Festivali Teknofest'e Son 13 Gün Reviewed by Yakup Topcu on Eylül 07, 2018 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal