Yükleniyor...

English

Samsung Galaxy J6 Prime Özellikleri Açıklandı!

Samsung Galaxy J6 Prime Özellikleri Açıklandı!

Yeni Samsung Galaxy J6 Prime ile ilgili bütün detayları öğrendik ve bu bilgiler ışığında J6 Prime'ın 6 inçlik bir ekrana sahip olacağını söyleyebiliriz.

Cihazdaki ekran, 1480 x 720 piksel HD + çözünürlüğe sahip olacak ve cihaz, 1.4GHz hızında dört çekirdekli bir işlemci tarafından desteklenecek.

Eğer depolama alanı yetersiz olursa ve ek bir depolamaya ihtiyaç duyulursa, 3GB RAM ve 32GB depolama veya 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı seçenekleri sunulacak, cep telefonu da microSD kart yuvasına sahip olacak.

Cihazdaki diğer özellikler arasında 3300 mAh kapasiteli bir batarya ve Android 8.1 Oreo da yer alıyor. Cihaz kısa bir süre içerisinde piyasaya sunulması bekleniyor. Cihaz hakkında daha fazla bilgi aldıkça sizlere aktaracağız.

Samsung Galaxy J6 Prime Özellikleri Açıklandı! Samsung Galaxy J6 Prime Özellikleri Açıklandı! Reviewed by Yakup Topcu on Eylül 18, 2018 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal