Yükleniyor...

Project Cars 2'ye Ferrari Essentials DLC'si Geldi!

Project Cars 2'ye Ferrari Essentials DLC'si Geldi!

Project Cars 2'nin dördüncü ve son genişleme paketi, uzun zamandır beklenen Ferrari Essentials Pack indirmeye ve oynanmaya hazır. Project Cars 2 yarış oyununa eklenecek yeni içerikten kısa görüntüler aşağıdaki fragman videosundan erişebilirsiniz.

DLC'ye dahil olan araçlar; Ferrari, Ferrari 250 Testa Rossa, Ferrari 250 GT Berlinetta, Ferrari 512 BB LM, Ferrari F40, Ferrari F355 Challenge, Ferrari FXX K ve daha fazlasını içeriyor. “Ferrari'nin kalbine yolculuğunuzu Maranello'nun sekiz temel aracıyla tamamlayın ve hepsini Fiori'deki efsanevi test pistinde ya da Mugello Circuit'in yüksek hızlı dönüşlerinde yarışın ve ruhun performansının özünü keşfedin."DLC'yi indirmek ve daha fazla bilgi için resmi Project Cars 2 web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Geliştirmeler içeren Project CARS 2 için 7 güncelleştirmesi de artık indirmek için sizleri bekliyor. Ferrari Essentials Pack, PlayStation 4, Xbox One ve Steam ile PC için artık hazır.

Project Cars 2'ye Ferrari Essentials DLC'si Geldi! Project Cars 2'ye Ferrari Essentials DLC'si Geldi! Reviewed by Yakup Topcu on 9/13/2018 03:51:00 ÖS Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal