Yükleniyor...

iPhone XS Max Ve Samsung Galaxy Note 9 Karşılaştırması (Hangisi Daha Güçlü?)


Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone XS Max, 6.5 inçlik OLED ekrana sahip ve Apple'ın yeni A12 Bionic işlemcisiyle birlikte geliyor.

Samsung'un şu anki amiral gemisi, son zamanlarda piyasaya sürülen yeni Samsung Galaxy Note 9 ile iPhone XS Max'ın bulunduğu videoyu izleyelim.

Samsung Galaxy Note 9 128GB depolama alanı ile Türkiye fiyatı 6.500.00 TL'den piyasada satılıyor. Apple iPhone XS Max için fiyatlandırması dolar üzerinden 1099 $ 'dan başlatılacak ve bu telefon 64 GB depolama alanına sahip olacak. Sizce, bu iki cihaz için verilen paraların kayda değer olacağını düşünüyor musunuz?

iPhone XS Max Ve Samsung Galaxy Note 9 Karşılaştırması (Hangisi Daha Güçlü?) iPhone XS Max Ve Samsung Galaxy Note 9 Karşılaştırması (Hangisi Daha Güçlü?) Reviewed by Yakup Topcu on 9/13/2018 12:06:00 ÖS Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal