Yükleniyor...

English

Chrome, 10. Yılına Özel Yeni Görünüş Ve Performans İle Yenilendi

Chrome, 10. Yılına Özel Yeni Görünüş Ve Performans İle Yenilendi

Google, bir sonraki güncellemeyi Google Chrome işletim sistemine Ekim 2018 döneminde Chrome OS 70 biçiminde sunmayı planlamaktadır. 

Chrome OS'nin 10. doğum gününü kutlamak için Google, yeni bir zenginliğin yanı sıra 10. doğum gününü kutluyor. Önümüzdeki ay Chrome OS 70 sürümünden neler bekleyebileceğiniz konusunda daha fazla bilgi edinmek için aşağıda videoyu izleyin.“Google'ın donanım etkinliğinde Ekim ayında beklenen tüm donanımlarla birlikte, geliştiriciler Chrome OS'u çok daha geniş bir kitleye ulaştırmakla meşguller. Çok yakında Chromebook'lara ve tabletlere gelen tüm yeni özelliklere bakın! ”
Chrome OS 70, yeni bir tasarım getiriyor ve masaüstü, Android ve iOS platformlarının hepsine gelecek: “Daha yuvarlak şekiller, yeni simgeler ve yeni bir renk paleti fark edeceksiniz” Google. Chrome artık şifrelerinizin adreslerini ve kredi kartı numaralarını daha doğru bir şekilde doldurabildiği gibi, doğrudan arama çubuğunuza akıllı yanıtlar da sağlayabilir.

Chrome, 10. Yılına Özel Yeni Görünüş Ve Performans İle Yenilendi Chrome, 10. Yılına Özel Yeni Görünüş Ve Performans İle Yenilendi Reviewed by Yakup Topcu on Eylül 06, 2018 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal