Yükleniyor...

English

Artık Skype'ta Çağrılarınızı Kaydedebileceksiniz

Artık Skype'ta Çağrılarınızı Kaydedebileceksiniz

Microsoft, artık Skype'a bir çağrı kayıt özelliği eklediğini duyurdu, bu yeni özellik Skype'ta hem görüntülü hem de sesli aramaları kaydetmenize olanak sağlayacak.

Arama kayıt özelliği, bir uygulamanın kaydolduktan sonra otomatik olarak 30 gün boyunca otomatik olarak kaydedilmesini sağlayarak, uygulamanın hem masaüstü hem de mobil sürümlerine kaydetmenize izin verir.

On yıl önce Skype çağrılarına video eklediğimizde, önemli anları sevdiklerinizle paylaşma yeteneği büyük bir adım attı. Bugün, sevdiklerinizle bir Skype çağrısında özel anları yakalamaya yardımcı olmak veya iş arkadaşlarınızla önemli toplantılar kaydetmek için çağrı kaydını sunuyor.

Arama kaydı tamamen bulut tabanlı ve şimdi Skype'ın en son sürümünde ve çoğu platformda, Windows 10 dışında kullanılabilir. Çağrı kaydı, önümüzdeki haftalarda Skype'ın en son sürümü ile birlikte Windows 10'a da gelmesi planlanıyor.

Artık Skype'ta Çağrılarınızı Kaydedebileceksiniz Artık Skype'ta Çağrılarınızı Kaydedebileceksiniz Reviewed by Yakup Topcu on Eylül 06, 2018 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal