Yükleniyor...

English

Apple MacOS Mojave Beta 10 Karşınızda

Apple MacOS Mojave Beta 10 Karşınızda

Apple, yeni MacOS Mojave Beta 10'u piyasaya sürdü; piyasaya çıkan sürüm, Apple iPhone ve iPad için iOS 12 beta yayınladıktan hemen sonra gelmesi bekleniyor.

MacOS Mojave yazılımı, Apple'ın Mac serisi bilgisayarlarına geniş bir yelpazede yeni özellikler getirecek, yeni beta artık hem geliştiriciler hem de Apple'ın halka açık beta test programı üyeleri için mevcut konumda olduğunu söyleyebiliriz.

Yazılım Mac için bir dizi farklı özellikler getiriyor, bunlar güncellenmiş bir Galeri Görünümü, Hızlı Bakış açısı, Hızlı Eylemler, yeni hafıza, Ana sayfa, Apple Haberler ve Sesli Not uygulamalarını yenilediğini belirtelim.

MacOS Mojave'nin yeni beta 10'u artık Apple'ın Geliştirici Merkezi'nden ve ayrıca Public Beta Testing programından indirilebiliyor, eğer kamuya açık beta'yı denemek istiyorsanız Apple'a kaydolmanız gerekiyor.

Apple MacOS Mojave Beta 10 Karşınızda Apple MacOS Mojave Beta 10 Karşınızda Reviewed by Yakup Topcu on Eylül 06, 2018 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal