Yükleniyor...

English

Apple AirPods 2: Beklenen yeni özellikler

Geçen yılki iPhone açıklamasında Apple, AirPower matıyla birlikte AirPod'ları için yeni bir kablosuz şarj durumunun olduğunu belirtti, ancak ne kablosuz şarj cihazı ne de durum henüz gerçekleşmedi. 

İlk olarak, Apple'ın müthiş kablosuz Bluetooth kulağının, her zaman "güvenli sözcük" komutunu dinleyen bir Siri ajanı getirmesi bekleniyor. Bununla birlikte, daha da önemlisi, en son Apple Watch Series 3'te bir kamera hücresi yapan W2 Bluetooth bağlantı çipi ile mevcut AirPod'larda bulunan W1 yonga tasarımını değiştirecek . Bu homebrew silikon Bluetooth ve Wi W1 ile karşılaştırıldığında -Fi bağlantısı, bu yüzden, şimdi sadece birkaç hafta içinde mevcut olan yükseltilmiş AirPod'lardan daha uzun pil ömrüne sahip olacak.

Apple AirPods 2: Beklenen yeni özellikler Apple AirPods 2: Beklenen yeni özellikler Reviewed by Yakup Topcu on Eylül 05, 2018 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal