Yükleniyor...

English

WhatsApp İşletmeleri Düşünüyormuş!WhatsApp yaklaşık olarak 5 ay önce küçük işletmeler için WhatsApp Business adlı uygulamayı çıkartmıştı ama çıkardığı ilk zamanlarda Türkiye'ye açılmamış olan uygulama geçte olsa Türkiye'ye açılmıştır.

Peki WhatsApp Business Kullanmanın Faydaları Nelerdir ??

WhatsApp, yeni servisi ile işletme profilleri oluşturulabilecek. Böylece müşterilere, işletmenin tanıtımı, e-posta veya mağaza adresi ve web sitesi bağlantısı gibi bilgiler sağlanmış olacak.
Mesajlaşma araçlarıyla sıkça sorulan sorular için hızlı cevaplar kullanılabilecek ve mesajlarınızın okunma istatistiklerine ulaşabileceksiniz. Zaman içerisinde onaylı hesapların da geleceği için güvenlik yönünden de ileri adım atacaktır. WhatsApp Web sayesinde bilgisayarlarda kullanılabiliyor. Ve bu servisten yararlanmak için kendi WhatsApp uygulamanızı silmenize gerek kalmayacaktır.
Aynı zamanda aldığınız mesajlar üzerinde kontrol sahibi olmaya da devam edebilecek; dilerseniz işletme numaralarını da engelleyebilecek ve mesajları ‘spam’ olarak işaretleyebileceksiniz.

https://www.techinside.com/whatsapp-business-nedir/

WhatsApp İşletmeleri Düşünüyormuş! WhatsApp İşletmeleri Düşünüyormuş! Reviewed by Enes YALÇINKAYA on Ağustos 01, 2018 Rating: 5

Merhaba, Ben Enes.17 yaşındayım.İsmi Tekno sitesinde 18.06.2018 tarihinden beri editör olarak görev yapıyorum.Genellikle uygulamalar ve tasarımlar hakkında haber yazıyorum. Bu işe çok ilgiliyim.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal