Yükleniyor...

English

Tom Clancy's Rainbow Six Siege; Grim Sky Güncellemesi

Tom Clancy's Rainbow Six Siege'a Grim Sky güncellemesiyle neler geldi?

Yenilenmiş Hereford Base Haritası

Daha dikey saldırı seçenekleri ve daha büyük harita olarak geleceği planlanıyor. Bilindik oda tiplerinin çoğunu koruduklarını ancak daha farklı bir düzen oluşturulduğunu açıkladılar. En büyük değişiklik bodrum katında. Sıfırdan tasarlanacağı düşünülüyor. Zemine birden fazla giriş eklenebileceği de söylentiler arasında. Her katta 1 tane olmak üzere 4 veya daha fazla bomba alanı ekleneceği söyleniyor.2 Yeni Operatör; Maverick ve Clash

Maverick

Hafif zırh ve yüksek hıza sahip olan Saldırı Operatörü, güçlendirilmiş duvarları kağıt gibi yırtıp diğer operatörlerin deliklerden ateş etmesine imkan sağlamakta.
Operatör 1911 TACOPS tabancaya, AR-15.50 ve M4 Saldırı Tüfeğine sahip.


Clash

Kalın zırh ve düşük hıza sahip olan Savunma Operatörü, kalkanı ile kendini koruyor ayrıca kalkanına takılı elektroşok cihazı ile saldırganlara zarar verebilmekte ve onları yavaşlatabilmekte. EMP bombası, sarsıntı bombası ve bıçak darbeleri onun için dezavantaj oluşturuyor. SPSMG9 ve P10C tabancaya sahip.


Tom Clancy's Rainbow Six Siege; Grim Sky Güncellemesi Tom Clancy's Rainbow Six Siege; Grim Sky Güncellemesi Reviewed by Görkem Kölsün on Ağustos 31, 2018 Rating: 5

Merhaba ben Görkem Kölsün. Yaşım 15. İsmi Tekno Sosyal Medya Yönetmeni ve Editörüyüm. 2014 yılından bu yana elektrik-elektronik, vektörel çizim, fotoğrafçılık, fotoğraf düzenleme, video montajı ve yazılımcılığı hobi olarak yapmaktayım. Araştırdığım veya deneyimlediğim konular ağırlıklı olmak üzere teknoloji içerikli haberler yayınlamak için 2017 yılında İsmi Tekno ekibine katıldım.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal