Yükleniyor...

English

TextNow İle Sanal Telefon Numarası Nasıl Alınır?


Bugünkü yazımızda daha önce paylaştığımız Sanal telefon numarası alma rehber makalemize ek olarak, kesin bir yol izleyebileceğiniz bir uygulamayı tanıtıyoruz. 

Bu uygulamamızın ismi TextNow. Diğer yazımızı da okuduğunuzu ve uygulamayı cihazınıza kurduğunuzu varsayarak +1 Whatsapp için Amerikan numarası alma rehberimizin ikincisiyle devam ediyoruz.

Bu yazıyı da okuyunuz: Sanal Telefon Numarası Servisleri Whatsapp (Amerika, İngiltere vb.)

Peki nedir bu sanal numara?

Sanal numaralar gerçek telefon santrallerinden bağımsız, çevrimiçi çalışan bir telefon numara altyapısıdır. Çevrimiçi olması bu numaraların, internetsiz bir ortamda çalışamayacağı anlamına gelmektedir. Tabi amacınız gerçek telefon aramalarından ziyade, Whatsapp'ı kullanmak ise birazdan adım adım numara alma uygulamamız tam size göre.

1.Adım:

Uygulamamızın ismi Textnow'dur. Uygulamayı Google'da TextNow Apk ismiyle aratıp indirebilir ve cihazınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.


2.Adım

Uygulamayı açınız. Sign Up yazan yerden sisteme üye olmamız gerekiyor. Alt kısıma E-posta ve şifre yazıp üye olabilir veya Facebook ile giriş yaparak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 


3.Adım

Enter Your Area Code yazan yere, numaranın bölge kodunu girmemiz gerekiyor. Ben "816" sayısını girdim ve çalıştı. Sizde bunu yazabilirsiniz.4.Adım

Gelen ekrandan dilediğiniz numarayı seçebilirsiniz.

5. Adım

Numaranız hazır. Artık Whatsapp kurulum ekranından size verilen numarayı yazarak kaydolmak. Kurulum sırasında mesaj ile kod alma desteklenmediği için Beni ara komutunu kullanabilirsiniz.

TextNow İle Sanal Telefon Numarası Nasıl Alınır? TextNow İle Sanal Telefon Numarası Nasıl Alınır? Reviewed by Yakup Topcu on Ağustos 12, 2018 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal