Yükleniyor...

Oyun İncelemesi; Tom Clancy's Rainbow Six: SiegeSteam'de satılan içerisinde şansınıza bağlı olarak bi'kaç tane operatörle birlikte gelen oyun şuan ki fiyatıyla 26TL ve parasının üstünde performans sunan sayılı oyunlardan.

BattleEye

Ubisoft bu oyunda BattleEye ile hilecilere karşı sağlam bir önlem almış.
Tüm verilerinize erişebilen, şüphelendiğinde tüm verilerinizi sunucularında taratan, kullanıcıya sormadan güncellen, RAM ve HDD'ye tam erişimli hile engelleme programıdır. Ancak sitelerinde kişisel verilerinizle ilgilenmediklerinden bahsetmişler yani şüpheli program kurmadığınız sürece program bilgisayarınızı pek taramayacaktır.

RAİNBOW SİX SİEGE 

Oyunda birbirlerinden farklı operatör bulunuyor ve her operatörler farklı yeteneklerden oluşuyor. Operatörler ikiye ayrılıyor. Savunan Operatör ve Saldıran Operatör. 

Standart Çok Oyunculu Modu 

Saldıran ve Savunan olarak 5 kişilik iki takımdan oluşuyor ve her raund Saldıran/Savunan takımlar değişiyor.

Savunan takım 

Savunma kurmaları için ayrılan kısıtlı sürede kapılara, pencerelere tuzaklar kuruyor, duvarları güçlendiriyorlar ve düşman drone'ları hedefi tespit etmeden yok etmeye çalışıyorlar. Amaçları hedefi korumak.

Saldıran Takım 

Savunma takımı savunma cihazlarını kurmaları için ayrılan sürede Drone ile etrafta dolaşıp hedefi ve savunan operatörlerin kim olduklarını tespit etmeye çalışıyor, amaçları hedefi ele geçirmek veya Savunan Takımı yok etmek. Twitch operatörü iseniz Şok Drone'u ile düşmanlara zarar verebilirsiniz.

Terörist Avı Modu

Zorluk derecesine göre Savunan veya Saldıran Takım oluyorsunuz. Amacınız tüm teröristleri yok etmek.

Olaylar Modu

Botlara karşı oynayarak oyunu öğrenmenizi sağlayan mod. Oyunu tanımanıza ve bazı operatörleri öğrenmenizi hedefliyor. Her olay için 3 zorluk derecesi mevcuttur. Normal, Zor, Gerçekçi.

Olaylar modu 10+1 şeklindedir. 5.Madde görevi 10. Olay bitince açılır.

Oyun İncelemesi; Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Oyun İncelemesi; Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Reviewed by Görkem Kölsün on Ağustos 08, 2018 Rating: 5

Merhaba ben Görkem Kölsün. Yaşım 15. İsmi Tekno Sosyal Medya Yönetmeni ve Editörüyüm. 2014 yılından bu yana elektrik-elektronik, vektörel çizim, fotoğrafçılık, fotoğraf düzenleme, video montajı ve yazılımcılığı hobi olarak yapmaktayım. Araştırdığım veya deneyimlediğim konular ağırlıklı olmak üzere teknoloji içerikli haberler yayınlamak için 2017 yılında İsmi Tekno ekibine katıldım.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal