Yükleniyor...

English

Cyberpunk 2077 Oynanış "48 Dakikalık Yolculuk"

Şu anda CD Projekt Red tarafından geliştirilmekte olan, yakında çıkacak ve beklenen Cyberpunk 2077 video oyunu hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, oyunun lansmanı öncesinde geliştirme ekibinin yayınladığı bu büyük 48 dakikalık oyunun tanıtım videosuna göz atabilirsiniz.

Gelişmekte olan ekibin 48. dakikasında, Mike Pondsmith'in Cyberpunk 2020 ile aynı evrene dayanan, anlatı odaklı, açık dünya RPG'nin bir dizi ilginç bölümünü ortaya çıkarıyor.Cyberpunk 2077'den 48 dakika resmi 2018 oyun videosunu izleyin ve geleceğin en canlı ve en tehlikeli metropolü olan Night City'nin tehlikelerini görün. Siberyalı bir sokak savaşçısı, teknoloji meraklıları ve kurumsal yaşam korsanları dünyasında, bugün bir şehir efsanesi olmanın ilk adımı atmış bulunuyor.

Cyberpunk 2077 Oynanış "48 Dakikalık Yolculuk" Cyberpunk 2077 Oynanış "48 Dakikalık Yolculuk" Reviewed by Yakup Topcu on Ağustos 28, 2018 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal