Yükleniyor...

Arabalar Ve Makinelere Duyulan Cinsel Arzu Mechanofilia Hastalığı Hakkında Detaylar


Fetişizm otomobiller için normal kabul edilebilir yani araba sevdası her erkek için mağrur görülebilir, ancak bazı insanlar bu olayı son derece abartmaktan ziyade bu nesneleri cinsel malzeme olarak kullanmaya başlıyorlar. 

Bu durumda, mecanofilia parafili bir çeşit cinsel çekim türüdür. Makinelere duyulan ilgi genellikle dört tekerlekli araçlarda yaygın olarak görülmektedir. Ancak bisiklet, robot, ekmek kızartma makinesi için de cazibeler hissedilebiliyor; Cihazın boyutu önemli değil. Ancak, arabalar en sık cazibe makinesi grubuna girmektedir.

Edward Smith davası

2008 yılından hatırlanan: Edward Smith adında bir adam, romantizmini binden fazla araba ile gerçekleştirdiğini bildirmişti. Bu romantizm cinsellik içeriyordu.

SMİTH, “BİR OTOMOBİLİN GÜZELLİĞİNİ AŞKIN BİR İFADESİ OLARAK GÖRDÜĞÜM NOKTADA TAKDİR EDİYORUM” DİYOR.

SMİTH. "BAZI İNSANLARIN BUNU TUHAF GÖRECEĞİNİ BİLİYORUM, AMA BU DÜNYADA ÇOK TUHAF ŞEYLER VAR. KİMSEYE ZARAR VERMİYORUM VE KİMSEYİ İNCİTMEK İSTEMİYORUM, "DEDİ

Arabalar Ve Makinelere Duyulan Cinsel Arzu Mechanofilia Hastalığı Hakkında Detaylar Arabalar Ve Makinelere Duyulan Cinsel Arzu Mechanofilia Hastalığı Hakkında Detaylar Reviewed by Yakup Topcu on Ağustos 08, 2018 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal