Yükleniyor...

Lego Kahvaltı Makinesi Yumurta Yapıyor
Tamamen legodan yapılmış kahvaltı makinesi harika gözüküyor. Kahvaltı Makinesi, çok sayıda karmaşık parçadan oluşur: yumurtalara dokunabilen ve bölebilen yumurta tutucu da dahil olmak üzere, yumurta kabuklarını, yumurta ve pastırma kızartmak ve hareket ettirmek için kullanılan bir spatula aracı dahil. Yemek pişirmek için tuz ve biberlikleri bile kullanıyor.


Kahvaltı Makinesi yaratıcısı The Brick Wall "Babam her cumartesi ve pazar günü kahvaltı yapıyor - yılda 104 kez! Bu hediyeyi hak ediyor" dedi. The Brick Wall'den Youtube videosunun yorumlarına göre, bir yumurtayı çatlatabilecek ancak kabuğunu tavaya düşürmeyecek bir parça yapmak en zor kısımlardan birisi. “Neredeyse doğru bir mekanizma üzerinde çalışmak için bir hafta harcadım.” Kabuğu yerinde tutan küçük metal bıçaklar vardır ve test sırasında makine sadece yumurta kabuğundan 11 kez çıkarılmıştır. Tuğla Duvar, Lego parçalarını gıda ile temastan korumak için berrak bir bant kullanmış ve bu da makineyi temizlemeyi kolaylaştırmıştır.Lego Kahvaltı Makinesi Yumurta Yapıyor Lego Kahvaltı Makinesi Yumurta Yapıyor Reviewed by Yakup Topcu on 5/07/2018 11:28:00 ÖS Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

3 yorum

 1. insanlar nelerle uğraşıyor :D Çok keyfili gözüküyor yalnız

  YanıtlaSil
 2. Vay be! Bir robotun bile yaptığını yapamayan insanlar tanıyorum :D

  YanıtlaSil
 3. iş görür sanırım .

  http://www.tubiseo.com

  YanıtlaSil

İsmiTekno Sosyal