Yükleniyor...

Alibaba'nın Yüksek Teknolojili Aynası İle, Sanal Makyaj Yapılabilecek!

Alibaba'nın Yüksek Teknolojili Aynası, Sanal Makyaj Yapacak!

Çinli e-ticaret devi Alibaba, alışveriş merkezindeki bayanların banyolarına yüksek teknoloji ayna yerleştirerek alışverişleri daha iyi geçirecekleri teknolojiyi sundu.

Şu anda Hangzhou Şehrindeki West Lake Intime Alışveriş Merkezi'nde kurulan bu aynalar, alışveriş yapan kadınların, "ruj, allık, göz kapakları ve göz farı" gibi makyaj denemesi yapmalarını sağlayacak. Kullanıcılar, yakınlardaki marketlerden de istedikleri herhangi bir ürünü satın alabilecekler.

Şirket, Çin'in tuvalet devriminden faydalanmak için bunu yapıyor. Daha temiz bir ortam ve batılılaşma çabaları için bu yenilikler yapılmaktadır.

Alibaba'nın Yüksek Teknolojili Aynası İle, Sanal Makyaj Yapılabilecek! Alibaba'nın Yüksek Teknolojili Aynası İle, Sanal Makyaj Yapılabilecek! Reviewed by Yakup Topcu on Şubat 11, 2018 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal