Yükleniyor...

Laboratuarda Et Üretildi! İşte DetaylarEt kurumu bu yapay etin, tadı ve dokusu yüzde 100 ettir. Izgara cızırtısı da var. dedi

Su ve arazi kullanımı, atık sızıntısı ve antibiyotik tedavileri ile ilgili tartışmalara neden olan gıda kaynaklarını yeniden düşünen bazı tüketicilere sahip olan konvansiyonel olarak üretilen etin alternatifleri, önümüzdeki yıllarda küresel protein pazarının yaklaşık üçte birini sağlayacak.

Çarşamba günü Northwestern Üniversitesi Kellogg School of Management'da düzenlenen bir panelde yer alan Specht, hayvan tarımının, bildiğimiz şekliyle protein platformunu yeniden canlandıran ve şu anda tipik olarak hayvanları çevreye pahasına ekip biçen, büyütmekte ve katleden bir teknoloji bozulması için geliştiğini söyledi.

Laboratuarda Et Üretildi! İşte Detaylar Laboratuarda Et Üretildi! İşte Detaylar Reviewed by Yakup Topcu on Şubat 23, 2018 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

1 yorum

  1. Çok tuhaf aklım almıyor resmen olman bir canlıdan et üretmek. Yakın gelecekte belki daha hesaplı ve kolay üretildiği için bu etleri tüketeceğiz.

    YanıtlaSil

İsmiTekno Sosyal