Yükleniyor...

Çevrimdışı Video Oynatabileceğiniz Youtube GO Türkiye'de!


Google LLC.'nin sahip olduğu Youtube platformu günümüzde sık ve yaygın kullanılıyor ancak videoları Wi-Fi'siz alanda izlemek internet bakımından sıkıntı oluşturmasına çözüm arayan Google, Youtube GO'yu sundu.

Peki Nedir Bu Youtube Go?

Basit bir çalışma mantığa sahip Youtube Go, Wi-Fi bulduğunuz yerde istediğiniz videoyu indirip Wi-Fi olmayan yerde internet harcamadan indirdiğiniz videoyu izlemenizi sağlıyor.

Ne İşe Yarar Bu Youtube Go?

Ev gibi yerlerde pek işinize yaramayacağı kesin. Günümüzde neredeyse her evde Wi-Fi bulunmakta. Youtube Go kampçılar, offroad alanları gibi Wi-Fi bulunmayan veya Şebekenin çekmediği yerlerde aktivite gerçekleştirmek isteyen ancak deneyimi olmayan insanlara hitap ediyor. Örnek vermek gerekirse; Kamp yapmak istiyorsunuz ama kamp yapmak hakkında pek bilginiz yok, yine de evdeyken "kamp nasıl yapılır" etiketi altındaki videoları indirip kamp alanında dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz veya şehir dışına yolculuk yapacaksınız ve sevdiğiniz 'Youtuber' video yüklemiş ancak izlemek için yeterli vaktiniz yok uçağa binmek için çok az zamanınız kalmış, hemen Youtube Go'ya girip videoyu indirip uçak havalandıktan sonra izleyebilirsiniz.

------

(Not: Uçak havalanırken veya iniş yaparken uyarıları dikkate alınız ve telefonunuzu kapatmaya özen gösterin. Uçak içerisindeki birden fazla mobil cihaz yoğun elektromanyetik alan yaratabilir ve uçağın hassas sistemlerinin işlem hatası yapmasına neden olabilir.)

Çevrimdışı Video Oynatabileceğiniz Youtube GO Türkiye'de! Çevrimdışı Video Oynatabileceğiniz Youtube GO Türkiye'de! Reviewed by Görkem Kölsün on Şubat 02, 2018 Rating: 5

Merhaba ben Görkem Kölsün. Yaşım 15. İsmi Tekno Sosyal Medya Yönetmeni ve Editörüyüm. 2014 yılından bu yana elektrik-elektronik, vektörel çizim, fotoğrafçılık, fotoğraf düzenleme, video montajı ve yazılımcılığı hobi olarak yapmaktayım. Araştırdığım veya deneyimlediğim konular ağırlıklı olmak üzere teknoloji içerikli haberler yayınlamak için 2017 yılında İsmi Tekno ekibine katıldım.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal