Yükleniyor...

Video- Nokia 2 Darbe Testi


Nokia 2, Nokia'nın yaptığı en ucuz Android Akıllı Telefon'dur ve cihaz birkaç ülkede kullanıma sunulmuştur. Yakın zamanda Nokia 5 için bir darbe testi videosu vardı ve şimdi Nokia 2'de aynısını yaşıyor.

Aşağıdaki videoda cihaza çeşitli testler yaptıklarını göreceğiz, örneğin ekranın sağlamlık kontrolü için çizik testi videoda yer alıyor. Bükme ve parçalama da videoda mevcut. O halde videoyu izleyelim.


Videodan cihazın ekranı 6 ve 7 düzeyinde çizildiğini görüyoruz. Bu bütçede bir cihazdan sonuç gayet başarılı. Piyasadaki üst düzey akıllı telefonların birçoğu bu seviyelerde çizilir. Ön kamera da camla korunmaktadır.

Arka kamera da camlı geliyor, bu da çizilmeye karşı daha da dayanıklı olduğu anlamına geliyor. Cihaz yanma testinde de iyi performans gösterdi.

Şimdiye kadar gördüğümüz Nokia akıllı telefonların çoğunluğu çeşitli testlerde oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Video- Nokia 2 Darbe Testi Video- Nokia 2 Darbe Testi Reviewed by Yakup Topcu on 1/02/2018 11:48:00 ÖS Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal