Yükleniyor...

Haftanın Uygulaması: Müziğe Duyarlı Animasyon Uygulaması Muviz

Telefonunuza ayrı bir şıklık katacak Muviz, ekranın alt kısmına veya üst kısmına sesin seviyesine, bass ve tizlere göre hareket eden animasyon ekleyen Muviz telefonun performansını fazla etkilemeyerek gönüllere taht kuruyor. Ayrıca Youtube, Ana Ekran, İnstagram gibi çoğu uygulamada sorunsuz ve stabil çalışabilmesi ile listemizde yer alıyor.


Transparanlık ayarıyla göz zevkinize uygun ayarlayabilmeniz için imkanı sunan Muviz aynı zamanda seçtiğiniz animasyonun boyu, partikül sıklığı gibi ayarlar da yapabiliyorsunuz. Bununla yetinmekle kalmayan Muviz'in yapımcıları Sparkine Labs kendi animasyonunuzu kolay bir şekilde yapabilmenize imkan sunmuş.

NOT: Bazı animasyonları kullanabilmek için "Pro mod" satın almanız gerekmektedir.
Maalesef bu uygulamanın IOS versiyonu bulunmamaktadır*

Google Play

Haftanın Uygulaması: Müziğe Duyarlı Animasyon Uygulaması Muviz Haftanın Uygulaması: Müziğe Duyarlı Animasyon Uygulaması Muviz Reviewed by Görkem Kölsün on Ocak 20, 2018 Rating: 5

Merhaba ben Görkem Kölsün. Yaşım 15. İsmi Tekno Sosyal Medya Yönetmeni ve Editörüyüm. 2014 yılından bu yana elektrik-elektronik, vektörel çizim, fotoğrafçılık, fotoğraf düzenleme, video montajı ve yazılımcılığı hobi olarak yapmaktayım. Araştırdığım veya deneyimlediğim konular ağırlıklı olmak üzere teknoloji içerikli haberler yayınlamak için 2017 yılında İsmi Tekno ekibine katıldım.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal