Yükleniyor...

İngilizce, İnternet Adresi Ne Demek?

İngilizce, İnternet Adresi Ne Demek?

Bir İnternet (Web) adresi veya alan adı, çevrimiçi olarak bulunabileceğiniz bir adrestir. Kendinizi e-postayla veya web siteniz aracılığıyla ifade edebileceğiniz ve insanların sizleri bulmasını sağlayacak kelimeye, internet adresi denir. Yani bir İnternet adresi benzersiz bir şekilde İnternet üzerindeki bir erişimi tanımlar. İnternet adresi , bir Web sitesinin (URL) adını veya IP'sini ve E-postasını da belirtebilir.

Peki, İngilizce İnternet Adresi Ne Demek?

Evet, İngilizce İnternet adresinin ne demek olduğuna hemen bakalım. İnternet adresi İngilizce'de Internet address şeklinde Türkçe'ye de benzer bir kelimeyle yazılmaktadır. Bunun yanında bir de İspanyolca'da ne anlama geldiğini sizlere söylemek istiyorum. Evet, İspanyolca'da dirección de Internet kelimesi ile İnternet adresini yazmamız mümkündür.

İngilizce, İnternet Adresi Ne Demek? İngilizce, İnternet Adresi Ne Demek? Reviewed by Yakup Topcu on 1/24/2018 09:42:00 ÖS Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal