Yükleniyor...

English

Google'ın Yeni Uygulaması Fotoğraflarınıza Benzeyen Ünlü Tabloları Buluyor


Google'ın (Arts & Culture) Sanat ve Kültür uygulamasının en son güncellemesi, kullanıcıların fotoğraflarını bir müzede ki tabloyla karşılaştırıyor. Ünlü kişiler de dahil olmak üzere kullanıcılar, heyecanını ve portresini görmek için bunu kullanıyor.Komedyen ve oyuncu Kumail Nanjiani, bu uygulamayı çok sevdi. Müzisyen Pete Wentz bu uygulamanın keyfini çıkarıyor.

"Bu özellik, bir fotoğraf çektiğinizde, fotoğrafınız size benzeyen eserleri bulmak için Google'a gönderilir" diye açıklıyor Google. "Google, fotoğrafınızdaki verileri başka bir amaçla kullanmaz ve yalnızca fotoğraflarınızı, eşleşme aramak için gereken süre boyunca saklar."

Portre karşılaştırması, kullanıcıların New York'taki Solomon R. Guggenheim Müzesi gibi tarihi müzelerin sanal turlarına katılmalarını sağlayan uygulamanın sadece bir özelliği. Kullanıcılar ayrıca renklerine ve dönemlerine göre sanat eserlerine göz atabilir ve Vincent van Gogh'un "The Starry Night" adlı ünlü sanat eserlerini büyütebilirler.

App Store   Google Play

Google'ın Yeni Uygulaması Fotoğraflarınıza Benzeyen Ünlü Tabloları Buluyor Google'ın Yeni Uygulaması Fotoğraflarınıza Benzeyen Ünlü Tabloları Buluyor Reviewed by Yakup Topcu on Ocak 16, 2018 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal