Yükleniyor...

CES 2018 Akıllı Tuvalet İle Tanışın

CES 2018'de açıklanan yüksek teknolojiye sahip bir tuvalet karşınızda.

CES 2018'de açıklanan yüksek teknolojiye sahip bir tuvalet karşınızda.


Japonya merkezli Toto, Yaklaşırken otomatik olarak açılan, anında ısıtılmış bir koltuğa sahip ve  Neorest NX2 11.000 $ 'lık fiyatıyla gelecek.

Ayrıca bir sıcak hava kurutucusu da bulunur.

NX2, gövdeye yapışmış olabilecek maddeleri parçalayan dahili morötesi ışınlara ve ayrıca bir deodorant yapısına sahiptir. Şirket, 2018 yılının üçüncü çeyreğinde satışa sunulacağını belirtti.


NutriBullet Dengesi ile size besin seviyelerini bulmak çok daha kolay olacak.NutriBullet Dengesi ile size besin seviyelerini bulmak çok daha kolay olacak.

179 $ 'lık Bluetooth özellikli akıllı blender, yaptığınız makarnanın besleyici içeriğini dikkatle izlemenize izin verir.

Bir uygulama ile favori tariflerinizi kaydeder ve beslenme hedeflerini belirlemenize ve izlemenize olanak tanır - hatta kişiselleştirilmiş bir sağlıklı yaşam planı hazırlamanıza ve alışveriş listesini korumanıza yardımcı olur. Artık mağazalarda.


CES 2018 Akıllı Tuvalet İle Tanışın CES 2018 Akıllı Tuvalet İle Tanışın Reviewed by Yakup Topcu on Ocak 12, 2018 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal