Kapat

2018 Yeni Nissan Kicks

Anasayfa
Uncategorized 2018 Yeni Nissan Kicks
2018 Yeni Nissan Kicks

Nissan, SUV sınıfındaki modellerini arttırıyor. Aileye şimdi de Nissan Kicks katıldı. Amerika pazarı için üretilen bu araç, tasarımsal olarak gayet dikkat çekiyor. Fakat bu araç Avrupa ülkelerine getirilmesi şimdilik düşünülmüyor. Hadi bu aracı daha yakından tanıyalım

Los Angeles Otomobil Fuarında tanıtılın ve daha önce üretilmeyen 2018 Yeni Nissan Kicks, motor haricinde sahip olduğu donanımlar ülkemizde rekabet edebilecek bir araç olduğunu kanıtladı. 

Tasarımsal olarak önden Suzuki SX4 modeline benzetilsede ailenin diğer SUV modellerinin çizgilerini barındırıyor. Led farlar, beş adet çift renk kombinasyonu bulunan ve bununla birlikte kişileştirilebir yapısı küçük SUV arayanlara hitap eden bir araç, standart olarak 16′ inç jantlarla geliyor ve opsiyonel olarak 17′ inçlik jantlarıda tercih edebiliyorsunuz. 

Yaşam alanına geçtiğimizde ise 60/40 oranında taklanabilen arka koltukları ve 7 inç dokunmatik multimedya ekranı Apple CarPlay , Android Auto desteği, 360 derece ses efektine sahip olan Bose premium ses sitemi, otomatik yanan gündüz farları, digital klima, anahtarsız siriş ve çalıştırma, ön koltuk ısıtma gibi üst düzey özellikleri sunuyor. Güvenlikte ise ABS, ECS, çekiş kontrol sistemi, yokuş kalkış desteği, ön ve arka da disk fren, arka çapraz trafik uyarı sitemi gibi özellikleriyle üst sıraları zorluyor.

Yeni Nissan Kicks için en önemli noktalardan birisi de motor oluyor. Japonlar bu aracı içic CVTCS adlı değişken supap zamanlaması  teknolojisine sahip 1.6 litrelik atmosferik benzinli 125 PS 155 NM TORK güç üreten motor kullanmış. Xtronix otomatik şanzımanıyla sunulan bu ünite, ortalama 7.1 litrelik şehir içi yakıt tüketimi değerini sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir