Yükleniyor...

YouTube Ücretli Bir Müzik Akış Hizmeti Başlatmayı PlanlıyorBloomberg Perşembe günü Alphabet Inc'in YouTube'u , bu konuyu tanıyan insanlara dayanarak, Mart ayında ücretli bir müzik akış servisini sunmayı planlıyor .

Bloomberg, bağımsız bir etiket konsorsiyumu olan Sony Music Entertainment, Universal Music Group ve Merlin'in video streaming web sitesi ile görüşmeler yaparken Warner Music Group'un imzalamış olduğunu kaydetti.

Bloomberg'e göre dahili olarak Remix olarak anılan hizmet, Spotify ve Apple'dan gelen benzer tekliflerle rekabet edecek.

Bir başka Alfabe birimi olan Google, 2011'de bir akış hizmeti olan Google Play Müzik'i piyasaya sundu. YouTube, 2016 yılında, Lilly Singh Michael Stevens gibi popüler içerik oluşturucuların özel video içeriğini içeren, reklamsız, aboneliğe dayalı YouTube Red'i başlattı.

YouTube Ücretli Bir Müzik Akış Hizmeti Başlatmayı Planlıyor YouTube Ücretli Bir Müzik Akış Hizmeti Başlatmayı Planlıyor Reviewed by Yakup Topcu on Aralık 10, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal