Yükleniyor...

Skype, Android İçin Yeni Tasarım GetiriyorMicrosoft son zamanlarda Skype için iPhone'a yeni bir tasarım getirdi ve şimdi şirket Android uygulamasının da yeni bir tasarım olacağını açıkladı.

Android için yeni Skype Android için yeni bir tasarım ve kullanıcı arayüzü getirecek ve Google'ın materyal tasarımı doğrultusunda yeni bir görünüm ve his elde edecek.

"IPhone için Skype 8.13 sürümünde, gezinmeyi kolaylaştırmak ve Skype'ın temel özelliklerine erişimi basitleştirmek için bir alt çubuk getiren yeni bir tasarım başlattık. Kullanıcı testi sırasında, bu tasarımı çeşitli Android kullanıcılarıyla şu an piyasada bulunan tasarımla paylaştık.

Android kullanıcılarının çoğunluğu, alt çubuklu versiyonu tercih ettiğini belirttiler. Bu ilgi temel alınarak, bu yaklaşımla çalışmaya karar verdik ve Android için Skype'ın deneysel bir sürümünü oluşturduk: 


  • Alt çubuk dolaşımı için Google'ın Malzeme Tasarımı yönergelerine uyuyor 
  • Temel işlemlere hızlı erişmek için bağlamsal bir FAB'yi geri getiriyor  
  • Android'de evde daha fazla hissetmek için güncellenmiş bir başlık ve arama simgesi var 

Skype, Android İçin Yeni Tasarım Getiriyor Skype, Android İçin Yeni Tasarım Getiriyor Reviewed by Yakup Topcu on 12/18/2017 05:32:00 ÖS Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal