Yükleniyor...

Pixel cihazları için Google'ın Android 8.1 Oreo'su Çıkıyor: WiFi Speed ​​etiketleri özelliği eklendi


Google'ın Android 8.1 Oreo, Pixel ve Pixel 2 akıllı telefonlar için kullanıma sunulmaya başladı. WiFi Hız etiketleri adı verilen özellik, hızın 'Yavaş', 'Normal', 'Hızlı' veya 'Çok Hızlı' olup olmadığını gösteriyor.

"Bugün ve önümüzdeki birkaç hafta içinde, Android 8.1 Oreo'nun Pixel ve Pixel 2 cihazlarına sunmaya başlayacağız. Bu güncelleme bir dizi özellik, hata düzeltmesi ve genel performans / kararlılık iyileştirmeleri içeriyor "dedi. Topluluk yöneticisi Pixel Kullanıcı Topluluğu forumunda şöyle dedi:

Android Oreo, akıllı seçimi geliştirirken aynı zamanda kullanıcının metni ne zaman bastığını fark ederek kopyalayıp yapıştırma deneyimini geliştirir. Alakalı kelimeleri otomatik olarak vurgular ve önerilen bir uygulamanın yardımıyla bir sonraki mantıklı uygulamayı önerir. Google Android Oreo, adresleri, telefon numaralarını, e-posta adreslerini ve URL'leri de tanıyabilir.

Pixel cihazları için Google'ın Android 8.1 Oreo'su Çıkıyor: WiFi Speed ​​etiketleri özelliği eklendi Pixel cihazları için Google'ın Android 8.1 Oreo'su Çıkıyor: WiFi Speed ​​etiketleri özelliği eklendi Reviewed by Yakup Topcu on Aralık 09, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal