Yükleniyor...

Microsoft Reklamını Paint 3D İle CanlandıracakMicrosoft, bu yılki şenlikli tatil mesajı için Paint 3D'ye odaklanıyor. Yazılım devi "3D Holiday"  hafta sonu yayınlamaya başladı ve Microsoft'un Paint'in yeni sürümünde yaratılmış olan "Gabe the Yeti" adlı sevimli filmi içeriyor. 

Microsoft, Paint 3D ve Remix 3D web sitesini , insanların yarattıklarını paylaşması için bir topluluk olarak konumlandırdı . Remix 3D, herkesin bir 3D karakteri paylaşmasına veya başkasının yaptığı bir videoyu indirmesine ve değiştirmesine izin veriyor. 

Paint 3D ve Remix 3D orijinal Windows 10 Creators Güncelleştirmesinin büyük bir parçasıydı, ancak çoğu tüketici Windows'un bir parçası olarak var olduklarını bile bilmiyorlardı. Microsoft'un yeni tatil reklamı bunu açıkça değiştirmeyi ve Windows 10'un kalem desteğinin ve dokunmatik ekranların avantajlarını gözler önüne seriyor. 


Microsoft Reklamını Paint 3D İle Canlandıracak Microsoft Reklamını Paint 3D İle Canlandıracak Reviewed by Yakup Topcu on Aralık 10, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal