Yükleniyor...

Londra Kafe, 'Selfieccino' Latte Sanatını TanıttıLONDRA - Londra'daki bir kafe, müşterilere kendi portrelerinde yudumlayacakları latte sanatını sağlıyor.

House of Fraser'ın Oxford Street şubesin'de bulunan Tea Terrace, müşterilerin yüzlerini içeceklerinin köpüğünde "Selfieccino" ilk kez Avrupa'da sunuluyor.

Müşteriler, Fotoğrafını bir uygulama sayesinde gönderiyor ve tuval olarak bir orta şekerli veya sıcak çikolata seçimi yapıyorlar.

İçecek yerine yerleştirilirken görüntü "Cino" makinesine yükleniyor. Resim daha sonra taranıyor ve tadsız bir gıda boyası kullanılarak köpüğün üzerine kopyalanır.

İşlem, bir fotoğrafın köpük üzerinde sunulması, fotograf çekmeye hazır hale getirilmesi ve içeceği içmeden önce sosyal medya aracılığıyla tüm noktalara gönderilmesi yaklaşık dört dakika sürüyor ve maliyeti yaklaşık $ 7.50 civarında.

Çeşitli sosyal medya platformlarında viral hale gelen hashtag "Selfieccino" ile, kişiselleştirilmiş içecekler 400'ün üzerinde satıldı. Bildiğiniz gibi ülkemizde de Sosyal Medya sayesinde ün kazanmış Nusret, Tostcu Erol gibi kişiler bulunmaktadır.

Londra Kafe, 'Selfieccino' Latte Sanatını Tanıttı Londra Kafe, 'Selfieccino' Latte Sanatını Tanıttı Reviewed by Yakup Topcu on 12/21/2017 09:48:00 ÖS Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal