Yükleniyor...

Kullanıcılar Yeni Telefon Almak İçin Yazılım Güncellemelerini Bekliyorİki yılda bir yeni bir telefon satın almak yerine, eski telefonlara yeni özellikler eklenen yazılım güncellemelerini almayı tercih ediyorlar . Jackdaw Research'in kurucusu ve analisti Jan Dawson'a göre tüketiciler davranışlarını değiştiriyor. "Hepimiz biliyoruz ki insanlar hala 4-5 yıllık akıllı telefonu kullanıyor." ama bizim analizlerimizin böyle olması imkansız gibi duruyor.

Chetan Sharma Consulting CEO'su Cheton Sharma, Apple iPhone X'in tüketicileri tekrar Sharma, insanların her yıl para harcaması için Apple gibi büyük bir üreticinin "dinamik" yeni bir ürün çıkarması gerektiğini söylüyor. Bazı üreticiler, tüketicilerin yeni bir model satın almalarına izin veren programlar başlattı.

"Hepimiz 4-5 yıllık akıllı telefonu kullanan insanları tanıyoruz ve değiştirmeleri için hiç bir neden görmüyoruz." - Janda Dawson, kurucusu ve analist, Jackdaw Research

Kullanıcılar Yeni Telefon Almak İçin Yazılım Güncellemelerini Bekliyor Kullanıcılar Yeni Telefon Almak İçin Yazılım Güncellemelerini Bekliyor Reviewed by Yakup Topcu on Aralık 10, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal