Yükleniyor...

Angaraj Göçük Timi - Boyasız Göçük Giderme Nedir?Boyasız Göçük Giderme Nedir?

Boyasız göçük düzeltme, küçük çaplı hasarların çeşitli ekipmanların yardımı ile düzeltilmesi için yapılan işlemlerdir. Bu işlemin yapılmasında çeşitli teknikler kullanılır.Masaj yöntemi adı verilen uygulamada kullanılan çeşitli çubuklar aracılığı ile aracın deformasyonu dışarıya doğru itilerek ortadan kaldırılır. Boyasız göçük düzeltme seti yardımı ile araç daha fazla hasar almadan tamir edilir.


Boyasız göçük düzeltme işlemi esnasında aracın daha fazla zarar almaması adına özel gereçlere gerek duyulabilir. Boyasız göçük düzeltmede en çok kullanılan malzemelerden biri de uzun çubuklardır. Uzun çubuklar yardımıyla göçüğün düzeltilmesi için çalışılır. Böylece göçük düzeltikten sonra, deforme olan alan eski haline getirilir. Peki Angaraj Göçük Timi ne yapıyor?

Cam Filmi
Kaput Koruma Filmi
Ses yalıtımı (İzolasyon)
Detaylı İç Temizlik
Boya Koruma
Sigara Yanığı
Seramik Kaplama
Araç İçi Koku Giderme (Ozonlama) ve daha fazlası Angaraj Göçük Timi'nde. Aracınız İlk Günkü Gibi Temiz Olsun İstiyorsanız Angaraj Göçük Timi'ne aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

ADRES: ÖVEÇLER MAHALLESİ, ÇETİNEMEÇ BULVARI, NO:73/A ANKARA/ÇANKAYA

TELEFON:   0312 474 1616
TELEFON 2: 0535 729 9047
WEB SİTE : www.gocuktimi.com

Angaraj Göçük Timi - Boyasız Göçük Giderme Nedir? Angaraj Göçük Timi - Boyasız Göçük Giderme Nedir? Reviewed by Yakup Topcu on 12/20/2017 12:33:00 ÖÖ Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal