Yükleniyor...

English

Yeni Razer Akıllı Telefonu Resmiyete KavuştuRazer, yeni akıllı telefonu hakkında bilgiler kesinleşti. Razer QHD çözünürlüğü 2560 x 1440 piksel olan 5.72 inç IGZO LCD ekran ile muhteşem bir cihaz sergiliyor.

Cihaz Qualcomm Snapdragon 835 işlemcisi ile güçlendirilmiş ve 8GB RAM ile birlikte geliyor. Ayrıca 64GB'lık bir depolama alanı da mevcut. Daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa, 2 TB'a kadar microSD kart destekliyor.Cihazda 4000 mAh pil ve Qualcomm Quick Charge 4 + ile geliyor, aynı zamanda stereo ön hoparlör, WiFi, Bluetooth, NFC ve tabii ki 4G LTE ile birlikte geliyor. Razer Telefonunda toplam üç kamera bulunuyor.

Cihazın ön kamerası 8 megapiksel; arkasında 12 megapiksel geniş açılı bir kamera ve 13 megapixel Zoom kamera bulunuyor. Arka kameralar çift tonlu ve çift LED flaş ile birlikte geliyor. Razer Dolby ATMOS ve THX onaylı ses ile geliyor.

Yeni Razer Akıllı Telefonu Resmiyete Kavuştu Yeni Razer Akıllı Telefonu Resmiyete Kavuştu Reviewed by Yakup Topcu on Kasım 02, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal