Yükleniyor...

Yeni Bir IPhone X Videosu SizlerleŞu ana kadar IPhone X'e ait birçok video yayınlandı ve şimdi izleyeceğiniz videoda da İPhone X'i yakından takip edebilirsiniz. 

Şu an yayınlanan en güncel video, MacRumors'dan geldi ve Apple'ın yeni amiral gemisindeki tasarıma ve bazı yeni özelliklerden söz ediyor.       

IPhone tamamen yeni bir tasarım ile geliyor ve bir OLED ekran özelliği de bizleri bekliyor . Ekran, 2436 x 1125 piksel çözünürlüğe sahip 5,8 inç Super Retina HD ekran bulunuyor. Yeni iPhone, Apple 8 ve 8 Plus'da piyasaya çıkan A11 Bionic işlemci ile birlikte geliyor .

IPhone Home tuşunu ve parmak izi tarayıcıyı tamamen çıkardı, bunun yerine yeni Yüz Kimliği yüz tanıma sistemi kullanılıyor. Bu, yeni iPhone X'in kilidini açacak ve ayrıca Apple Pay gibi şeyler için kullanılacak. Cihazın 3GB RAM ile gelmesi ve 64GB veya 256GB depolama alanlarından birini seçebileceği söyleniyor.

Yeni Bir IPhone X Videosu Sizlerle Yeni Bir IPhone X Videosu Sizlerle Reviewed by Yakup Topcu on 11/02/2017 09:46:00 ÖS Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal