Yükleniyor...

English

Windows 10 17035 SDK Önizleme Yapısı Microsoft tarafından yayımlandı


Microsoft , bu hafta ,Preview Build 17035 formundaki en yeni Windows 10 SDK'sının kullanılabilirliğini ve piyasaya sunulduğunu açıkladı . Windows 10 SDK Önizleme Yapısı 17035, Windows 10 Insider Önizleme Yapısı 17035 veya daha fazlası ile birlikte kullanılmak üzere Microsoft için yayımlandı. Microsoft SDK'da , hata düzeltmelerini ve API yüzey alanındaki geliştirme değişikliklerini içeriyor.

Yapı 17035'te Bilinen Sorunlar:
- Windows 10 Insider Önizleme yapısı olmayan bir işletim sisteminde kurulum desteklenmiyor ve başarısız olabilir.

Yapı 17035'te Yenilikler:
- C ++ / WinRT Şimdi Kullanılabilir: 
- C ++ / WinRT üstbilgileri ve cppwinrt derleyicisi (cppwinrt.exe) artık Windows SDK'ye eklenmiş. Üçüncü taraf bir WinRT bileşenini kullanmanız gerekiyorsa veya kendi WinRT bileşenlerini C ++ / WinRT ile yazmanız gerekiyorsa, derleyici kullanışlıdır. Windows Insider Önizleme SDK'sini kurduktan sonra onunla çalışmak için en kolay yol, Visual Studio Geliştirici Komut İstemi'ni başlatıp derleyiciyi ile bu ortamda çalıştırmaktır. Yazarlık desteği şu anda deneysel yani değişebilir. Önümüzdeki hafta derleyiciyi nasıl kullanacağınıza dair daha ayrıntılı talimatlar yayınlayacağımız için hazırlıklı olmaya devam edin. 


Windows 10 17035 SDK Önizleme Yapısı Microsoft tarafından yayımlandı Windows 10 17035 SDK Önizleme Yapısı Microsoft tarafından yayımlandı Reviewed by Yakup Topcu on Kasım 17, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal