Yükleniyor...

English

Samsung Galaxy S9'da Ekranın Altında Parmak İzi Tarayıcısı Bulunmayacak


Samsung, daha önce Samsung Galaxy S9'un ekran parmak izi algılayıcısı hakkında bilgiler veriyordu. IPhone X piyasaya sunulmadan önce Apple'ın bunu gerçekleştirmeyi planlamadığı söyleniyordu, bunun yerine tümüyle parmak izi sensörünü kaldırdılar.

Samsung, görünüşe göre Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus ekranının altında parmak izi algılayıcısını kaldıracak. Galaxy S8 gibi cihazın arkasında parmak izi bulunmakta.

Yakın tarihli bir rapora göre, Samsung birkaç yıldır ekran parmak izi tarayıcısı altında çalışıyor. Görünüşe göre teknik zorluklar yüzünden bunu yapamıyorlardı. Samsung şimdi görünüşe göre Galaxy S9 ve S9 Plus'ın son tasarımına ilişkin planlarını tamamladı.

Daha önce, Samsung'un yeni Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisini piyasaya sürerken bir özelliğe sahip olacağını duyduk . Samsung görünüşe göre işlemciyi başka üreticilerin önüne birkaç ay önce alacak.

Galaxy S9 ve S9 Plus'ın Aralık ayında üretime başlamayı planladığı Samsung, muhtemelen 2018'in başında kullanıma sunulacağını açıkladı.

Samsung Galaxy S9'da Ekranın Altında Parmak İzi Tarayıcısı Bulunmayacak Samsung Galaxy S9'da Ekranın Altında Parmak İzi Tarayıcısı Bulunmayacak Reviewed by Yakup Topcu on Kasım 08, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal