Yükleniyor...

English

Samsung Galaxy S8 vs iPhone X Sıcaklık TestiDün Apple iPhone X ve Samsung Galaxy S8'de aşırı dondurma testi yaptık, şimdi başka bir videoda bu cihazları cayır cayır yakacağız.  Aşağıdaki videoda, Samsung Galaxy S8 ile iPhone X'i göreceğiz, her iki cihaz da yakılmış durumda.

Donma testinde İphone X'in Face ID'si çalışmıyordu. Samsung Galaxy S8 ile iPhone X videoda da görüldüğü gibi 15 sn'lik yanma testinden sağ çktılar.

         

Videodan da görülebileceği gibi, iPhone X'de Face ID çalışıyor ve ekran biraz zara görmüş gibi görünüyor. Samsung Galaxy S8'in ekranına daha fazla zarar geldiği görülüyor ama cihaz halen daha çalışıyor.

Phone X veya Samsung Galaxy S8 cihazınızı ateşe vermek iyi bir fikir değil ve evde denemenizi tavsiye etmiyoruz.

Samsung Galaxy S8 vs iPhone X Sıcaklık Testi Samsung Galaxy S8 vs iPhone X Sıcaklık Testi Reviewed by Yakup Topcu on Kasım 09, 2017 Rating: 5

Merhaba, Ben Yakup. İsmi Tekno sitesinin kurucusuyum. Yaklaşık 4 senedir haber yayıncılığı, yazılım, tasarım ve fotoğrafçılık üzerine uğraşlar yapıyorum. Hobi olarak başladığım bu teknoloji sektöründe kendimi geliştirmeye özen gösteriyorum.

Önerilen Yayınlar × +

Hiç yorum yok

İsmiTekno Sosyal